У Черкасах згадали героїв

Подвиг героїв, нині живих та вже загиблих, у День пам’яті та примирення вшановують у Черкасах. Тут, у Долині троянд, проходить просвітницько-патріотичний фестиваль «Народний герой».

Повідомляє Черкаська ОДА.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

– Маємо завжди пам’ятати ті сторінки історії та уроки, які нам дало минуле, і які, на жаль, диктує сьогодення. Маємо пам’ятати подвиг усіх героїв – боронителів нашої Батьківщини, тих людей, які за покликом серця та при потребі в різні часи стали на захист держави, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль . – Це й ті герої, які нині боронять нашу країну на Сході. І сьогодні, в День пам’яті та примирення, хотілося б, аби в Україні всі покоління, маючи різні погляди на історію,  усвідомили єдине: Бог дає нам можливість і шанс збудувати власну державу, виховуючи дітей та молодь, шануючи старше покоління, та пам’ятаючи при цьому тих героїв, які навіть у повсякденні жертвують власним життям задля мирного майбутнього у вільній державі!??????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????– Дуже символічно, на мій погляд, саме в цей день вшановувати героїв різних часів. Примирення ж має бути насамперед у кожного з нас у душі, – сказав один із організаторів фесту, очільник ГО «Межа. Юа» Олександр Тимошенко й додав: «Сподіваємося, цей фестиваль припаде до серця черкащанам і відтак стане традиційним».

За значний внесок у розвиток галузі фізичної культури й спорту та піднесення іміджу Черкащини на міжнародних і всеукраїнських аренах Подякою голови обласної державної адміністрації нагородили учасників та переможців Всеукраїнського відбору на міжнародні змагання «Ігри нескорених». Також почесними відзнаками нагородили зо два десятки героїв сьогодення, справжніх «бойових мурах» – волонтерів, які постійно допомагають нашим бійцям.18379273_1417508068306265_534855483_o????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Зауважимо, фестиваль «Народний герой» організовано за ініціативи та підтримки громадських організацій, зокрема: «Межа.Юа», «Наш батальйон», «Творчий коловрат», благодійний фонд «Центр допомоги армії», «Час надії» та ін., за сприяння обласної та міської влади.

Під час фесту відвідувачі зможуть долучитися до різних локацій: музична сцена (в денний час літературна сцена), лекторій, кінозал, фотозони на історичні теми (АТО, Афган, УПА, Українська Друга світова війна), тематичні виставки, тактична локація, польова кухня, ярмарок народних майстрів Черкащини та зона майстер-класів, книжковий ярмарок.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Нагадаємо також, сьогодні о 23.01 на Пагорбі Слави в Черкасах пройде мистецька акція «Перша хвилина миру»бір учасників о 22.45, при цьому рух транспорту у вечірній час продовжено).

 Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *