У Черкасах згадали події Майдану

Соціально-мистецький проект «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану» відкрився днями у Художньому музеї. Серед черкащан переглянути представлене в експозиції виставки завітали й міські та обласні владці. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міської ради.

У черкаському музеї пригадали буремні події МайдануСоціально-мистецький проект «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану» представлений у фотовиставці (фото- та відеоматеріали хроніки подій Майдану, надані С. Вінярським), банерній та інсталяційній частині, а також музичному супроводі, який підсилює загальне емоційне навантаження.

До фотопрезентації додано виставку постерів «Люди Свободи: гаранти незалежності», представлену Українським інститутом національної пам’яті спільно з Галузевим державним архівом Служби безпеки України та Центром досліджень визвольного Руху.

Також відвідувачам представили художню виставку (експозицію формують твори черкаських художників, присвячені подіям на Майдані) з шести портретів загиблих Героїв з Черкащини та спеціального проекту «Жертвопринесення» Народного художника України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Миколи Бабака (м. Черкаси) та Народного художника України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Євгена Матвеева (м. Київ).

Фото http://www.novadoba.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *