У Черкасах зібралися танцівники з усієї області

Вчора в приміщенні Палацу спорту «Будівельник» пройшов щорічний Молодіжний чемпіонат Черкаської області з сучасного танцювального спорту «Танцюючий листопад – 2016». Його можна вважати початком танцювального сезону для дітей Черкащини, який фактично закінчиться  Всеукраїнським фестивалем із сучасної хореографії «Весняний вітер», на якому виступатимуть танцівники з усієї України.

Повідомляє “Вичерпно”.

tancujuchij-lystopad2

Організатори змагань – Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру.

Численні колективи з Черкас та Києва змагалися сьогодні за головний приз — кубок Чемпіонату, а також інші нагороди, дипломи та призи.

Як зазвичай, «Танцюючий листопад» був представлений різноманітними танцювальними стилями — хіп-хоп, диско, техно, джаз-фанк, диско-фрістайл, хаус, брейк, данс-шоу та іншими.

Багаточисельні змагання були наповненні виром емоцій та переживань тренерів, учасників та їх батьків.

“Лише наш колектив представлений 407 сольними учасниками, а ще 37 дуетами, а також відбуваються групові змагання, — розповіла керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Імпульс» Людмила Воропай. – Ще цього року у нас багато дітей-дебютантів, які першого разу вийшли на змагання. Є навіть дітки по 3-4 роки. Для них це скоріше не змагання ще, а свято. Але ми їх таким чином привчаємо до виступів, щоб потім вони не боялися”.

tancujuchij-lystopad

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у Відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України з сучасних танцювальних стилів.

tancujuchij-lystopad3

tancujuchij-lystopad5

tancujuchij-lystopad8

tancujuchij-lystopad9

tancujuchij-lystopad10

tancujuchij-lystopad11

tancujuchij-lystopad12

tancujuchij-lystopad7

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *