У Черкасах знизили тарифи на воду

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) для КП «Черкасиводоканал» встановлено скориговані тарифи, пише Дзвін.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні НКРЕКП, яке проводилося 14 вересня 2017 року. Під час якого було схвалено проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік.

Згідно з вищезазначеними постановами із тарифів, що діють з 01.07.2017 виключено витрати на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів обліку води, що є власністю фізичних осіб. Детальніше про тарифи можна прочитати тут.

Фото KnowRealty

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *