У Черкасах 17-річного студента побили до смерті

 У Черкасах 17-річного студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Владислава Сердюка невідомі побили у той час, коли він повертався додому.Про це повідомляж прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.svicha_81988

Наразі обставини конфлікту та особи, які нанесли тілесні ушкодження, з’ясовуються правоохоронними органами. Зареєстроване кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Хлопець родом із с. Телепине Кам’янського району, мав лише бабусю-опікуна. Тиждень тому за клопотанням університету рішенням Міністерства освіти і науки України його було переведено на бюджетну форму навчання. Після вступу на навчання йому, як і іншим іногороднім студентам, пропонували проживати в університетському гуртожитку. Однак він відмовився та поселився разом із односельцями на приватній квартирі.

Наразі університет спільно з Кам’янською районною владою займається організацією похоронів студента.

Нагадаємо, як зазначаютьу  прес-службі ЧНУ ім. Б. Хмельницького, вранці сьогодні, 1 грудня, черкаські ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію про загибель студента в одному з гуртожитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *