У Черкасах активісти створять наглядову раду для сприяння видачі землі АТОвцям (ВІДЕО)

Упродовж півроку черкаські АТОвці не могли добитися виділення 12 «соток» обіцяної землі. Та, як виявилося, чиновникам, щоб почати швидко і якісно працювати, потрібна нагайка, у вигляді телекамер і тиску активістів, йдеться у сюжеті “Народного контролю”.

«Народний контроль» провів експеримент, щоб перевірити, скільки ж часу знадобиться для отримання ділянки, якщо у кабінет до посадовця боєць прийде не один, а із журналістами. Зокрема, на таку ідею підштовхнув випадок із бійцем батальйону «Азов» Олексієм Ізмайловим, який замість документу-дозволу на землю отримав відмову.

– Після подачі заяви минуло два місяці, але в результаті отримав письмову відмову, – розповів чоловік.

«Народний контроль»  за підтримки представників «Автомайдану» звернувся в обласне управління Держземагенства з вимогою переглянути справу Ізмайлова. Як виявилося, зі слів першого заступника начальника ГУ Держгеокадастру Черкаської області Сергія  Шестакова, «були замовники землі, які приходити і казали, кому потрібно виділити наділи».

Чиновник запевнив, що з новим керівництвом такої ситуації більше не буде. Документи на володіння землею найближчим часом отримають 45 бійців.  Ще 13 із них, у тому числі й Олексій Ізмайлов, через  кілька днів матимуть довгоочікувані дозволи.

Після цього журналісти побували у сільській раді, на території якої виділили землю для бійців, також без проблем отримали обіцяні дозвільні документи на землю.

Усі процедура зайняла лише чотири  дні. Відтак, «Народний контроль» спільно «Автомайданом» створять  , щоб сприяти якнайшвидшому виділенні землі військовим.

Фото 3222.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *