У Черкасах автори «дизайнерських» годівниць підгодовують птахів (ФОТО)

Дизайнерські годівниці в парках Черкас стали місцем зльоту пернатих. Незважаючи на закінчення проекту “Fly cafe”, юні майстри продовжують навідувати виготовлені пташині їдальні та наповнювати їх зерном. Тому під час новорічних свят вихованці «Багатопрофільного молодіжного центру» ЧМР відвідали парки та підгодували пернатих.

Про це повідомляє прес-служба КП “Дирекція парків”.

Годівниці, які учні створили в рамках акції  “Fly cafe”, птахи відвідують охоче.  Горобці, синиці та сойки уже пригостились зерном  із «їдалень» – зауважують юні «дизайнери».CAM00121тр

Організатори проекту “Fly cafe” свого часу відзначили: діти доклали неабияких зусиль та  та фантазії, щоб облаштувати «їдальні» для пернатих. Ці годівниці створені із міцних та вологостійких матеріалів. Тому пташки зможуть харчуватися з них всю зиму.

Діти розповідають: завжди приходять до годівниць і підгодовують пташок. А нині  вирішили  перевірити  пташині їдальні  на міцність, зауважують: конструкції ось уже кілька місяців під відкритим небом, а досі не втратили привабливості та стійкості.

Батьки авторів креативних годівниць кажуть: діти дуже радіють, коли бачать, що саме їхні годівнички вподобали пернаті мешканці парків.

А навіщо пілкуватися про природу та птахів діти уже знають. Кажуть: варто дбати про птахів та тварин, як батьки дбають про дітей. Оскільки, вони наші менші брати.

КП «Дирекція парків» запрошує черкащан долучитися до підгодовування пташок. І нагадує: ця добра справа подарує задоволення і пернатим,  і містянам.

Фото КП “Дирекція парків”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *