У Черкасах дають друге життя пластиковим кришкам

Пластик не сміття, а цінний продукт. Із такою ідеєю у Черкасах почали давати нове життя кришкам від пляшок. Поза теоретичною пропагандою екотехнологій, місцеві активісти перетворюють, здавалося б, один із найбільших забрудників довкілля – у потрібні для побуту речі. Долучитися до ініціативи нині може кожен охочий, – повідомляє “Рідний край” із посиланням на сюжет телеканалу  “Вікка“. 

Вішачок – такий виріб і не тільки можуть зробити у майстерні. Тут господарі насамперед пропагують екологічні технології, поза тим демонструють скільки всього можна зробити своїми руками.

Усе почалося зі створення шредера, що подрібнює пластик на гранули. Засновниця проекту зазначає, пристрій робили самотужки за аналогом виробу данського дизайнеру.

– Я взагалі досліджувала інформацію, що по світу роблять активісти, то наткнулися на проект “Дорогоцінний пластик”. Цей проект безкоштовно поширив всі схеми машин для перероблення пластику й сказав, що кожна людина може самостійно роботи їх, – зазначила ековолонтерка Лідія Криштоп.

Детальніше – у сюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *