У Черкасах для мешканців зоопарку зробили нове помешкання (ВІДЕО)

У черкаському зоопарку відкрили нове помешкання для черепах. Спеціальний мікроклімат, живі рослини, умови максимально наближені до природних. Тваринам житло сподобалося і вони почуваються чудово, йдеться у сюжеті “ЧСН“.

У новій експозиційній залі павільйона “Тераріум” постійну прописку отримали водні та суходільні черепахи. Ці тварини мешкали у зоопарку, втім у менш комфортних умовах. Для довгожителів тропічної та субтропічної фауни добудували окрему кімнату. Комфорт максимально наблизили до природного середовища.

В одній кімнаті зібрані 5 видів водних черепах та 2 види сухопутних. Є досить цікаві та рідкісні представники тварин з панцирем. Шпоровій черепасі уже 20 років. Ті, шо живуть на суші – черепахи-вегетаріанці, ті, що у воді – харчуються також і дрібними тваринами.

Під час підготовки зали для нових мешканців вирішили додати до експозиціі павуків. Зробили для них квартири у стовбурах декоративних дерев, усередині каміння. Нірки майже такі, як і у тих їхніх родичів, якi живуть у природі. У колекції – павуки-птахоїди, скорпіони та фріни.

Фото: скріншот з відео “ЧСН”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *