У Черкасах дозволили будувати каскадну висотку на набережній

Бізнес-партнерам екс-губернатора Юрія Ткаченка дозволили будувати каскадну висотку на набережній Дніпра. І нформує “Діловий регіон

Так ПП “Надія”, що належить родині Казарянів, отримала містобудівні умови і обмеження на нове будівництво каскадного висотного будинку по вул. Героїв Дніпра в Черкасах.

Відповідний наказ видано Департаментом архітектури та містобудування за підписом його начальника Артура Савіна. Нове будівництво передбачено на земельній ділянці в 1,2 га по вул. Героїв Дніпра на місці недобудованого пожежного депо, пише kropyva.ck.ua.

При видачі містобудівних умов, керувалися детальним планом територій ухваленому на так званому “темному виконкомі” в липні 2017 року, згідно з яким передбачено багатоквартирну забудову. Наразі земля має функціональне цільове призначення — громадська забудова, тому депутати ще мають змінити цільове призначення земельної ділянки.

Планується будівництво будинку каскадної забудови із спаданням від 10 до 3-х поверхів. Максимальна висота — 40 м. Містобудівними умовами визначається, що частина земельної ділянки потрапляє в водоохоронну зону та прибережну захисну смугу, тому будівництво чистини секцій можливе після здійснення намиву набережної.

Відзначимо, що довкола забудови цієї земельної ділянки вже неодноразово виникали конфлікти. Проти забудови виступали жителі прилеглих будинків.

Земельна ділянка комунальної власності з недобудованим пожежним депо, станом на 2014 рік, була в  користуванні КП “Черкасиміськбуд”. Це комунальне підприємство самостійно нічого не будує, але фактично існує для передачі під забудову ласих земельних ділянок без проведення аукціонів. В травні 2014 року комунальне підприємство за договором суперфіції передало ділянку в оренду ПП “Надія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *