У Черкасах хочуть боротись зі сміттям агітацією

Напружену ситуацію зі стихійними сміттєзвалищами у населених пунктах області вчора, 13 квітня, обговорили у Черкасах під час круглого столу на тему: «Шляхи оперативного вирішення проблеми збору та утилізації небезпечних відходів», інформує “Прочерк“.

Начальник відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Рясик висловила своє бачення вирішення проблеми. За її словами, потрібно проводити для мешканців міст роз’яснювальну та агітаційну роботу.

– Згідно з розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації, затверджено план заходів з підвищення рівня благоустрою. Як можна позбутись сміття у населених пунктах? Перш за все, я думаю, необхідно проводити агітаційну роботу серед населення, серед молоді. І це робиться. Один із шляхів до того, аби наші міста були чистими – це культура поведінки, – сказала пані Олена.

Директор громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євген Глєбов у свою чергу наголосив, що доцільно було б на білбордах у місті Черкаси розмістити соціальну рекламу, яка пропагувала б екологічну чистоту.

– Нам усім подобаються портрети нашого міського голови на білбордах, але все ж таки, важливіше розмістити корисну для людей інформацію про те, що не потрібно засмічувати місто, – сказав Євген Глєбов.

Також представники громадськості обговорили із спеціалістами причини та наслідки відсутності на території області сміттєпереробного заводу. За словами Олени Рясик, до ОДА надходили численні пропозиції, однак жодна з них прийнята не була.

Фото vk.com, “Прочерк”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *