У Черкасах хочуть створити сквер та лісопарк

Проект рішення “Про створення об’єктів благоустрою у м.Черкаси” погодив Черкаський міськвиконком. Зокрема, було вирішено створити та надати статус скверу земельній ділянці по вул. Героїв Дніпра, навпроти будинку № 81 та присвоїти йому назву: сквер «Придніпровський».

Також члени виконкому вирішили створити та надати статус лісопарку земельній ділянці в районі вул. Канівської, Карбишева, Спиридона Кириченка та Нової та присвоїти йому назву: Дахнівський лісопарк. Рішення про передання цих об’єктів на баланс КП «Дирекція парків» поки не ухвалювали.

Копію цього рішення та клопотання нададуть до державного органу, уповноваженого проводити їх попередній розгляд, з метою підготовки проекту рішення Черкаської обласної ради щодо оголошення території Дахнівського лісопарку парк-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Як ідеться у додатку до рішення, необхідність оголошення Дахнівського лісопарку парк-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення зумовлена загрозою знищення через діяльність осіб, які претендують на забудову цієї земельної ділянки, та покращення догляду за зеленими насадженнями.

Лісопарк являє собою лісовий масив. Переважають вікові насадження сосни звичайної віком 50-70 років, поодинокі насадження дерев листяних порід. Це тихий шматочок незайманої природи посеред галасливого міста. Місце, куди приїжджають городяни відпочити від повсякденної метушні. Цей лісовий масив захищає житловий мікрорайон від негативного впливу автодороги державного значення: шуму та викидів автотранспорту.

Погоджений проект рішення має затвердити міська рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *