У Черкасах напередодні виборів священнослужителі закликали бути свідомими та підтримувати мир

19 квітня Черкаська обласна рада християнських церков зібралася, щоб закликати черкащан свідомо ставитись до виборів. Священнослужителі закликали підтримувати мир між собою не залежно від обраного кандидата, повідомляє прес-служба Черкаського обласного комітету руху Реформації.  

«Вибори закінчиться, а нам потрібно буде жити далі.  Ми маємо пам’ятати про те, що Українці  – це один народ і стосунки з нашими близькими та друзями важливіші політичних поглядів. Тому потрібно бути соціально активним, намагатися не конфліктувати з тими, хто не підтримує ваших поглядів, – зазначив голова Черкаського обласного комітету Руху Реформації, представник від Черкаського обласного об’єднання церков ЄХБ,  Валерій Бєляєв.

«Ми повинні бути активними, бути миротворцями, давати право на помилки іншим нашим собратам. Як пише Біблія «Не судіть, щоб і вас не судили». Не будемо судити іншу людину, яка вибрала не того, кого обрали ми, – зазначив митрополит Черкаський і Чигиринський Черкаської єпархії ПЦУ Іоан.

Присутні підкреслили, що не підтримують чиюсь сторону. А також закликали бути чесними перед Богом і власним сумлінням та не продавати свій голос.

«Закликаю до добросовісного голосування, опираючись на своє сумління  і світоглядні переконання. Нехай голос ваш буде непідкупний, ні за яких обставин не беріть участь у фальсифікації і брудних справах», – заначив керівник церкви АСД Черкаської, Полтавської, Кіровоградської областей Микола Бойко.

 Священнослужителі зазначили, що президент, хто б він не був, не зможе вирішити всі питання країни без Божої допомоги.

«Надія на те, що президент прийде все і своїми силами змінить – хибна. Сподіватися треба на Бога, та молитися Йому. Він сильний дати мудрості керівникам та підняти Україну», зазначив єпископ ЦНХХЦУ Юрій Бієвець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *