У Черкасах невдовзі облаштують велодоріжку і тротуари

У Черкасах триває ремонт автошляхів згідно з програмою соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Незабаром стартують масштабні роботи ще на кількох вулицях. Про це повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін. Інформує “Діловий Регіон“.

За його словами, вже завершилася процедура відкритих конкурсних торгів по визначенню переможця на ремонт вул. Чехова на ділянці від вул. Гетьмана Сагайдачного до вул. Нижньої Горової та вул. Сумгаїтської, від вул. Одеської до 30-річчя Перемоги.

Роботи передбачають повну заміну асфальтно-бетонного покриття проїжджої частини, капітальний ремонт і облаштування на окремих ділянках вулиць нових тротуарів та будівництво велодоріжки вздовж вул. Сумгаїтської, інформують у міськраді.

«Визначений переможець по вул. Надпільній, але один із учасників подав скаргу до Антимонопольного комітету, тож початок робіт може затриматися приблизно на три тижні», – розповів Артур Савін.

Пріоритетом наразі є і тротуари, адже саме ними пересувається значна частина жителів Черкас. Уже визначилися переможці по капітальному ремонту тротуарів бульв. Шевченка від вул. Лазарева до вул. Небесної Сотні та від вул. Припортової до площі 700-річчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *