У Черкасах незабаром відбудеться загальноміський суботник

У Черкасах 16 квітня о 9-00 стартує загальноміський суботник у рамках місячника з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля». Міська влада запрошує усіх небайдужих черкасців приєднатись до генерального прибирання міста: прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки. Також звертається до приватних підприємств, установ і організацій взяти участь у загальноміському суботнику і здійснити санітарну очистку та благоустрій на прилеглих територіях.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаській міськради.

Як розповіла начальник комунального відділу департаменту ЖКК Черкаської міської ради Ірина Попкова, усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада.

— Відповідну роботу з прибирання міста нині виконують комунальні служби, але до Великодніх свят традиційно в усіх домівках та на подвір”ях наводять лад. Також відповідні заходи відбуваються і на загальноміському рівні. Під час спільних суботників містяни разом з міською владою прибирають та здійснюючи озеленення рідного міста, створюють охайні та комфортні умови навколо. До того ж прибирання окремих територій потребує допомоги нашого населення, зокрема, лісової та прибережної смуги, а також безгосподарчих діілянок. Тому ми сподіваємось на активну участь та підтримку черкасців, які вийдуть разом зі своїми близькими, сусідами та колегами 16 квітня на загальноміський суботник, – зауважила Попкова.

Фото www.firtka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *