У Черкасах організовують новий фестиваль

У Черкасах задумали створення нового фестивалю. Вперше “ГайдаFest” планують провести вже цього року – в Долині троянд 23-24 липня, пише “ІнфоМІСТ“.

На “ГайдаFest” організатори планують показати всі міські родзинки. Говорять: місце проведення заходу також обране невипадково.

– Міська влада планує перетворити Долину троянд на Співоче поле, і не дивно, адже та енергетика, яку створили черкащани у цьому місці за роки фестивалів, свят, концертів – спонукає до творчості, розвитку і неймовірного відриву, – зазначають організатори на сторінці в соцмережі «Вконтакті».

Уже зараз вони анонсують низку родзинку і запевняють, що фестиваль буде особливим і несхожим на інші. Зокрема, буде показано “ІІ Черкаський фестиваль кіно”.

– Це не суто музичний фестиваль. Ми поділяємо його на три частини: музика, арт-простір, активний відпочинок. Кожна частина взаємопов’язана і має свою программу, – говорить співорганізатор заходу Костянтин Мірошниченко.

Одна з ідей фестивалю – саморозвиток, тому слоган його буде “фестиваль твого розвитку”.

– Виходячи з цього будується і вся програма фестивалю: сцену ми хочемо сформувати з кількох відомих гуртів, а ставку зробити на молодих і амбітних, які активно розвиваються; в межах арт-простору дати шанс проявити себе учасникам фестивалю в інтелектуальних та культурних заходах; активний відпочинок являтиме собою екскурсії, спортивні змагання та наметове містечко, – розповідає Костянтин.

Зараз організатори шукають підтримки з боку влади, аби фестиваль був безкоштовним. Для цього на сайті ОДА створили спеціальну петицію, до підписання якої просять долучитися усіх черкащан.

– Якщо ми зберемо 1000 підписів, то наше прохання розглядатиме особисто очільник Черкаської області, – кажуть в оргкомітеті.

Щоб підписатися, просто натисніть на зірочку під заголовком петиції.

Фото Вконтакте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *