У Черкасах переселенцям надають безоплатну юридичну допомогу

Вимушені переселенці можуть отримати безоплатну юридичну підтримку, яку надає ГО  «Вінницька правозахисна група» у Вінницькій, Черкаській та Волинській областях. Про це повідомляє завідувач сектору прийому громадян департаменту соціальної політики Тетяна Мірошник, пише “ГромЧе”.

Надається безоплатна правова допомога в таких напрямках:

  1. Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на внутрішньо переміщених осіб.
  1. Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг (підтримка у реєстрації бізнесу, підтримка у заповненні орендних та інших договірних документів і т.п.).
  1. Надання підтримки в отриманні цивільних документів (свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів.
  1. Підтримка в судових справах, включаючи представлення у суді у випадках, що стосуються захисту внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу ВПО, які перебувають на території Черкаської області, можуть звертатися за адресою: м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, буд. 23/3, тел.: 0971432639 (Обрізків Катерина Володимирівна).

Фото www.youtube.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *