У Черкасах підвищений рівень забруднення повітря

У повітрі Черкас зафіксували перевищення допустимих концентрацій аміаку, діоксиду сірки та формальдегіду в окремих районах міста. Уцілому по місту рівень забруднення атмосфери залишається підвищеним.

Про це інформує прес-служба обласного Гідрометцентру.

Фахівці проаналізували 1605 проб повітря, що були відібрані у липні. У порівнянні з червнем у атмосфері Південно-Західного мікрорайону дещо зросли концентрації діоксиду сірки.

Середні за липень концентрації аміаку перевищують гранично-допустиму концентрацію (ГДК) у центрі міста в 3 рази; у Дніпровському мікрорайоні – у 2,3 рази; у Південно-Західному мікрорайоні – у 1.5 рази. Концентрації формальдегіду у Дніпровському мікрорайоні перевищують ГДК у 2 рази.

У цілому по місту рівень забруднення атмосфери є підвищеним (у червні був високим). Незначне покращення якості атмосферного повітря відбулось за рахунок зниження середньомісячних концентрацій вищезгаданих сполук у 1,3 рази.

За прогнозами синоптиків, погодні умови першої половини серпня мало сприятимуть очищенню атмосфери. Навпаки, з 5 по 7 серпня погода сприяла накопиченню забруднюючих речовин у атмосфері міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *