У Черкасах просять проголосувати за «табір майбутнього» для дітей

Унікальна можливість з’явилася у черкащан завдяки впровадженню системи Громадського бюджету у Черкасах, пише “ГромЧе“.

З 1 по 14 грудня містяни мають змогу самотужки обирати на що ж витрачати бюджетні кошти. На вибір – 39 різноманітних проектів. Один з них – соціальний проект Школа розвитку «Велика ГРА».12321623_10205467250463098_7114554365615817853_n-636x361

– У літній період ми плануємо організувати у Черкасах табір денного перебування для дітей, що працюватиме за кардинально іншою системою ніж традиційні літні табори, – розповідає директор Школи розвитку «Велика ГРА» Олександр Дуднік. – У таборі з дітьми займатимуться за скаутською методикою. Більше того – усі заняття відбуватимуться виключно у формі гри. Дітям запропонують створити власне містечко, керувати ним та дізнатися секрети врядування на власному досвіді.

За період роботи табору тут зможе побувати близько 700 дітей. Передбачено забезпечувати малечу триразовим харчуванням, а головне – цікавою та корисною програмою, в основі якої лежатиме патріотичне виховання.

– Ми вже реалізовували подібні проекти на Черкащині, тож можемо впевнено сказати, що запит на літні табори, де є акцент на особистісному розвитку, досить високий. Однак далеко не всі батьки мають кошти аби відправити дитину до такого табору. Якщо наш соціальний проект буде підтримано громадськістю, перебування в таборі «Великої ГРИ» буде абсолютно безкоштовним для черкащан, – розповідає подробиці Олександр Дуднік.

Підтримати проект Школи розвитку «Велика ГРА» можна з 1 по 14 грудня за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *