У Черкасах проведуть масштабну (не)конференцію (АНОНС)

Неординарний захід відбудеться у Черкасах наприкінці березня. (Не)конференція міні-EdCamp Cherkasy стане майданчиком для спілкування учнів, батьків, педагогів та усіх, кому не байдуже майбутнє освіти, пише “ГромЧе“.

Тематикою заходу стане сучасна освіта в Україні, нові педагогічні технології, освіта і освіченість, духовність сучасної людини.

– Наша мета – об’єднати небайдужих до освіти людей, поділитися досвідом та спільними зусиллями вчителів, батьків, учнів та громадськості побудувати сучасну якісну освіту, – відзначають організатори. – На (не)конференцію запрошені експерти з Києва, Харкова, Черкас.

Участь у заході буде безкоштовною, долучатися кличуть педагогів та активістів як з великих міст, так і з районів. При цьому, спікером на неформальній конференції також зможе стати будь-хто.

–  Програма визначається в перший день проведення – програма (не)конференції заздалегідь практично не готується. Уранці першого дня графік і теми спілкування плануються спільно з усіма. Кожний і кожна можуть стати спікерами – якщо ви є учасником EdCamp, то маєте право на виступ, – констатують організатори.

Розпочнеться захід 30 березня о 9.00  триватиме до 20.00 у гімназії № 9 (вулиця Горького, 52). Для участі обов’язковою є реєстрацiя ТУТ. Заявки приймаються до 25 лютого 2016 року. Всі зареєстровані будуть запрошені до телефонного інтерв’ю.

ДОВІДКА

EdCamp як інноваційний формат взаємонавчання та спілкування вчителів поширюється по світу вже протягом п’яти років. Україна стала 24-ою країною, що приєдналася до цього руху. Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine відбулася в Харкові в червні 2015 року. Тепер за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні (не)конференції міні-EdCamp’и крокують містами і селами України.

Фото “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *