У Черкасах провели тренінг для педагогів “Сімейна розмова” (ФОТО)

12 січня у Черкасах провели семінар-тренінг «Особливості впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів та їх батьків». Участь у заході взяли 43 педагогічних працівника із навчальних закладів Черкаської області.

Про це повідомляють у прес-службі Управління освіти і науки ЧОДА.

Навчання проводили сертифіковані тренери програми Тетяна Войцях, завідувач ОЦППСР, обласний координатор Програми; Ольга Романова, методист-практичний психолог Черкаського міського ЦППСР, Ірина Щур, практичний психолог, Ірина Вічкань, соціальний педагог Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 32. 

На першій сесії навчального семінару-тренінгу Тетяна Войцях представила учасникам результати першого етапу впровадження програми в Черкаській області, презентувала стратегії та цінності інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова».

Розглянувши узагальнені по Черкаській області результати вхідного анкетування серед учнів 7-8 класів, які беруть участь у програмі «Сімейна розмова», учасники одностайно прийшли до думки про актуальність та своєчасність впровадження програми в навчальних закладах Черкаської області, яка передбачає активне залучення батьків формування у дітей моделей здорового способу життя та усвідомленого прийняття відповідальних рішень.

blank

Наступні три сесії навчального тренінгу «Особливості організації роботи з учнями, батьками та педагогічними працівниками за програмою «Сімейна розмова»» були спрямовані на виявлення та вирішення актуальних питань та шляхів впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» в умовах навчального закладу, а також на формування у педагогічних працівників практичних вмінь застосування інтерактивних форм роботи з різними цільовими групами, зокрема з питань формування в учнів 7-8 класів критичного мислення, вміння сказати «Ні» у ситуації ризику, усвідомленої та відповідальної поведінки тощо.

Під час останньої сесії навчального семінару-тренінгу учасники опрацювали алгоритм впровадження програми «Сімейна розмова» в навчальних закладах, а також детально ознайомилися з можливостями електронних ресурсів програми, які є віртуальними платформами методичної підтримки, обміну досвідом та моніторингу ефективності впровадження програми в Черкаській області.

Фото jsc.com.ua, з сайту Управління освіти і науки ЧОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *