У Черкасах провели тренінг з навчальних систем LEGO Education

На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників триває дводенний тренінг з навчальних систем LEGO Education, пише “Прочерк“.

– Потрібно, щоб цей проект мав продовження. Ми говоримо про продуктивну педагогіку – а впровадження LEGO Education є прикладом такої педагогіки. Сьогоднішні учасники тренінгу – це ті, хто мають розпочати цей проект, опікуватися ним і сприяти щоб його реалізація відбулася, – каже ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – LEGO Education – це командна робота, саме тому в тренінгу взяли участь команди-представники у складі методистів методичних кабінетів, директорів та заступників директорів, вчителів інформатики, вчителів початкових класів навчальних закладів Черкащини, де вже упроваджується робототехніка на основі технологій LEGO.

Директор компанії Пролего, офіційного дистриб’ютора інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education в Україні, Оксана Стоєцька відзначила значну роль Черкащини, як першопрохідця у впровадженні систем навчання LEGO Education:

– Черкаська область є першою в Україні, що має цілу мережу шкіл, які будуть навчати за програмою LEGO Education. Я не перебільшую, але на вас дійсно велика відповідальність за впровадження цієї системи, за її результати. – LEGO – це розвиток креативності, розвиток підходів до вирішення нестандартних ситуацій. LEGO – це гра протягом всього життя, адже об’єднує дітей та дорослих. Цим варто займатися, адже це майбутнє наших дітей, наше майбутнє. Ці технології  у всьому світі номер один, – наголосила представник компанії.

Також Оксана Стоєцька, здійснила презентацію еволюції технологій LEGO та представила команду тренерів програм компанії Пролего, які здійснюють навчання вчителів з технологій LEGO на місцях.

Інноваційні навчальні технології презентували представники компанії Пролего. Так, огляд програми FIRST LEGO League, у якій беруть участь більше 400 тис. дітей та 200 тис. наставників здійснив її куратор Максим Савченко.

Учасники тренінгу мали можливість власноруч випробувати потенціал наборів LEGO.

 Фото www.prostir.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *