У Черкасах провели акцію «Україна без наркотиків»

Акція з метою боротьби із наркоманією відбулася у Черкасах 30 березня.  Дійство провели в межах соціального проекту «Україна без наркотиків» благодійного фонду «Мир і добробут» за сприяння будівельної компанії «Сервус» у Черкасах. Акцію планують проводити на постійній основі.

Метою ініціативи є привернення уваги суспільства до важливого питання наркоманії, аби захистити молоде покоління від серйозної проблеми – наркотичної залежності.

Нагадаємо, за офіційними даними, у країні більше одного мільйона осіб залежних від наркотичних речовин.

Волонтери Всеукраїнського благодійного фонду разом із працівниками будівельної компанії замалювали на місцевих черкаських будівлях рекламу інтернет-магазинів наркотичних речовин.

blank

—  За адресами інтернет-магазинів, зображених на стінах шкіл, училищ чи університетів, наша молодь могла б із легкістю придбати наркотики в онлайн-режимі… Тому ми закликаємо небайдужих об’єднатися навколо цієї проблеми і не дати молодому поколінню потрапити в серйозну халепу – наркотичну залежність, – зазначає волонтер благодійного фонду «Мир та добробут» Вадим Дровніков.

Активісти у жовтих футболках з надписами «Україна без наркотиків» замалювали надписи на парканах, на стінах навчальних закладів, магазинів тощо. За словами волонтерів, люди, що проходоли повз них, тепло кивали у відповідь, підказували місця розташування подібних надписів, а автомобілі поліції сигналили в підтримку.

blank

— Згодна з висловом «Якщо хочеш щось змінити, почни з себе і свого подвір’я». Дуже рада, що нині у нашому місті немає цих рекламних надписів. Я спокійна за дітей, які тепер не зможуть піддивитися цю «брудну» інформацію про наркотики. Приємно, що і бізнес-структури долучаються до таких громадських ініціатив, – ділиться враженнями жителька Черкас пані Ірина.

blank

Автор: Анна Тиха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *