У Черкасах пройде благодійний проект на підтримку онкохворих дітей

Міський благодійний проект «Смачна новорічна країна» відбуватиметься у Черкасах з 12 по 19 грудня у ТРЦ «Любава», пише видання “ГромЧе“.pryanichnyj-domik-master-klass-6-636x424

– У рамках заходу пройдуть майстер-класи зі створення смачних новорічних пряників та прикрас, діятиме виставка-композиція з солодких будинків, ялинок та дитячих іграшок, відбудеться благодійний аукціон та ярмарок-розпродаж смаколиків та іграшок на підтримку дітей, що перебувають на лікуванні в відділенні онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні, – відзначають організатори.

На майстер-класи з розпису пряників та створення їстівних прикрас на ялинку запрошують всіх охочих черкащан. Заняття відбудеться 12 -13 грудня о 13:00, а також 16 – 18 грудня о 16:00 в ТРЦ «Любава».

Також 19 грудня на день Святого Миколая черкащан чекає святкове дійство, благодійний аукціон та ярмарок-розпродаж їстівних композицій, пряників та дитячих іграшок.

21 грудня зібрані під час заходу кошти будуть передані батькам хворих дітей, а Багатопрофільний молодіжний центр проведе святкову концертну програму для дітей, що знаходяться на лікуванні у відділенні онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *