У Черкасах пройшов фестиваль розвитку особистості (ФОТО)

П’ятий фестиваль розвитку особистості “KRASAVAfest” відбувся у черкаському кінотеатрі “Салют” 9-10 квітня. У рамках фестивалю свої майстер-класи представили відомі українські світські левиці – Світлана Вольнова та Сніжана Єгорова. Крім зіркових гостей, п’ятнадцять найкращих бізнес-тренерів і психологів з усієї України прочитали учасникам фесту цікаві та корисні лекції. “Дай кожному дню шанс стати найпрекраснішим у твоєму житті” – під таким гаслом пройшов увесь захід, інформує in.ck.ua.svetlana-volnova-rasskazala-o-seksualnosti.12 (1)

– “KRASAVAfest” ми організовуємо двічі на рік і щоразу намагаємося залучати нових тренерів. Фестивалі зазвичай відвідує понад 400 осіб. Цьогоріч вийшло зібрати багато сильних майстрів. Наступний фест буде відрізнятися від попередніх. Ми запросимо нових професіоналів, також плануємо запровадити нові фішки, наприклад, обмін книгами. Девіз фестивалю – мистецтво твого розвитку. Тут кожен може знайти відповідь на своє особисте питання. Наша мета – допомогти людині усвідомити себе в цьому світі й відкрити для себе щастя, – каже Ольга Дєрзкая, організатор.

Всі тренінги цьогорічного “KRASAVAfest” були розділені на 3 потоки – “Бізнес”, “Стосунки” і “Тіло”. Кожен гість міг вибрати напрямок, який його цікавить. Організатори запросили на фестиваль і тренерів з-за кордону. Харприт Сінг Хіра, доктор комплементарної медицини з Індії, розповів про відновлення енергії роду і провів медитацію. Канадський провідник-вчитель Амата Сарва провів майстер-клас “Призначення – жити Божественно”.

– Я вперше на “KRASAVAfest” і прийшла сюди здебільшого через Світлану Вольнову. Виявилося, всі тренінги дуже пізнавальні і цікаві. Тут я купила книгу Сніжани Єгорової. Цікаво дізнатися, як жінка може поєднувати роботу з вихованням декількох дітей, – розповіла Анна Гордієнко, гість фестивалю.

Сніжана Єгорова на івенті презентувала книгу “Життя в моїй голові”, де актриса розповідає про своє бачення правильного виховання дітей та побудови сімейного життя. У перерві між тренінгами черкаська “Фабрика їм. Лесі Українки” показала гостям нову колекцію літнього одягу. Родзинкою заходу став майстер-клас VIP-гості – української світської левиці, моделі і телеведучої Світлани Вольнової. Епатажна і яскрава Вольнова розповіла присутнім про секрети жіночої сексуальності і про те, як важливо любити себе.

– Краса – це внутрішнє відчуття. Щоранку потрібно прокидатися і говорити собі – “Красуня, ти сьогодні ще краща, ніж вчора”! Головне хвалити себе, говорити кожній частинці свого тіла, що ти її любиш і пояснювати чому. Таку вправу потрібно робити щодня, – говорить Світлана Вольнова, світська левиця.

Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *