У Черкасах розкажуть про 10 способів знищення Землі (АНОНС)

24 лютого в черкаському кінопалаці “Салют” письменник Макс Кідрук прочитає четверту лекцію науково-популярного проекту “Quantum”. Вона має назву “Життя після смерті Землі ( 10 неголлівудських способів знищити нашу планету)”. Про це повідомляє організатор заходу Молодіжна громадська організація “Книжковий маестро”.

На лекції о 18.30 український прозаїк розповість містянам про десять різних способів знищення планети Земля, які ніколи не покажуть у голівудському фільмі. Крім того, присутні дізнаються про таке:

  • Яким буде кінець планети, якщо ми все ж уникнемо катастроф?
  • Колонізація космосу: чи зможе наша цивілізація заселити іншу планету Сонячної системи: Місяць, Венера, Марс. Відсутність атмосфери, космічна радіація. Терраформінг.
  • Швидкість світла. Чому вона найбільша у Всесвіті? Чи зможемо ми коли-небудь подорожувати зі швидкістю світла або більшою за нею? Зорельоти. Небезпеки тривалих перельотів. Позаземні цивілізації.

Квитки на захід можна придбати за ціною 30 грн (попередній продаж), 40 грн  (у день лекції). Замовлення за телефонами: 097 459 90 70 (Людмила), 093 902 98 48 (Марина).

Нагадаємо, науково-популярний проект  “Quantum” передбачає вісім лекцій, три з яких вже відбулись у Черкасах. На попередніх лекціях Макс Кідрук розповів про виникнення Всесвіту та планети Земля, про те як народжуються та згасають зірки, їх розміри і маси та про таємниці чорних дір.

Фото Facebook / Quantum #4 Макс Кідрук 24 лютого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *