У Черкасах розпочала роботу міжнародна конференція психологів

43-тя європейська конференція з транзакційного аналізу вже розпочала свою роботу в Черкасах. Вона проходитиме з 4 до 6 липня в обласній філармонії та в одному з корпусів національного університету ім. Богдана Хмельницького. Для участі в ній приїхали близько 200 осіб із різних країн світу.

Під час відкриття конференції учасників привітав заступник міського голови Ігор Волошин та побажав усім їм плідної роботи.

– Ми раді приймати подію такого рівня в Черкасах, – сказав він під час свого виступу. – У нашому місті діє потужна школа психології, а наш національний університет готує висококласних спеціалістів. Міська влада підтримує проведення таких заходів, адже розвиток такої науки, як психологія, дозволяє поставити Україну в один ряд із розвинутими європейськими країнами. А для нашого міста – це ще й можливість культурного обміну та формування основи для розвитку психології в Черкасах.

Минулого року європейська конференція відбувалася в Лондоні (Англія), дещо раніше – в Берліні (Німеччина).

Як розповів президент Української асоціації транзакційного аналізу Сергій Мордюшенко, упродовж трьох днів на учасників чекають дискусії, лекції, майстер-класи та воркшопи. Незадовго до старту конференції проводилися іспити для отримання статусу транзакційного аналітика.

– Ця конференція на пострадянському просторі проходить вперше, – каже він. – Минулого року серед претендентів для проведення разом із Черкасами був Київ, утім, організатори зупинилися на нашому місті. Теорія транзакційного аналізу розроблена американським психологом та психотерапевтом Еріком Берном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *