У Черкасах рух тролейбусів містяни зможуть відстежити через спеціальний додаток

Інформація про графік і маршрут руху тролейбусів в режимі реального часу значно підвищить комфорт пасажирів, які зможуть ефективніше планувати час і знати, коли саме транспорт прибуде на зупинку, пише in.ck.ua.

У 25 черкаських тролейбусах вже встановили GPS-трекери, незабаром системою обладнають увесь парк. Завдяки волонтерській ініціативі черкасці зможуть слідкувати за графіком і маршрутом руху тролейбусів через спеціальний додаток, який можна завантажити на мобільний чи комп’ютер.

– Систему встановлюють волонтери безкоштовно. Приблизно до червня роботу GPS-трекерів і додатку тестуватимуть. Через цю програму містяни зможуть завантажити карту Черкас і простежити, де саме їде той чи інший тролейбус, через який час він буде на зупинці, скільки часу залишилося їхати до потрібної зупинки. На карті, крім транспорту в русі, позначені всі зупинки, а якщо ввести у вікні пошуку номер маршруту, можна побачити, скільки одиниць рухомого складу зараз в дорозі, – каже Валерій Мироненко, член громадської ради при КП “Черкасиелектротранс”.

Розробкою і впровадженням системи у черкаський тролейбусний парк зайнялася команда IT-компанії “Ekreative” на чолі з Віктором Євпаком.

В майбутньому у Черкасах можуть створити загальну систему контролю транспорту, до якої увійдуть усі міські тролейбуси та маршрутки, а також розробити комплекс так званих розумних зупинок.

Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *