У Черкасах рятувальники провели семінар з підприємцями (фото)

За ініціативи Управління ДСНС у Черкаській області 2 грудня в актовій залі Черкаської торгово-промислової палати рятувальники спільно з представниками обласної та міської влади, громадських організацій та підприємців обговорили питання щодо розвитку підприємництва області.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

Під час зустрічі, у якій взяло участь близько 50 чоловік, обговорювалися питання взаємодії пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, а також умови поліпшення роботи підприємців та запобігання випадкам корупції. З підприємцями обговорювалися також і проблемні питання притаманні опалювальному сезону.

Виступаючи перед присутніми, інспекторами державного пожежного нагляду булодетально роз’яснено порядок та періодичність перевірок в залежності від ступеня ризику діяльності, а також критерії по яким визначається ступінь ризику.

Зокрема головний інспектор відділу державного нагляду та контролю Управління капітан служби цивільного захисту Єгор Білоус повідомив, що перевірки були призупинені мораторієм, але в цьому році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 року № 476-р був затверджений План основних заходів цивільного захисту на 2015 рік.

blank«Даний документ дозволяє перевірки лише окремих об’єктів. До них відносяться: об’єкти з виском ступенем прийнятного ризику, сільськогосподарські підприємства та навчальні заклади. Так, згідно з даними критеріями, планові заходи здійснюються з визначеною періодичністю: суб’єкти з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на рік; суб’єкти із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки; суб’єкти з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п’ять років — розповів Єгор».

За підсумками засідання підприємці висловили вдячність керівництву Управління ДСНС за відкритість, прозорість і підтримку з питань взаємодії щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки області, а також виявили бажання зробити такі зустрічі регулярними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *