У Черкасах стартували секторальні сесії з питань Стратегії розвитку міста

Освіта, архітектура, економіка,  екологія, спорт, туризм – загалом щонайменше 20 напрямків, за якими потрібно розвивати місто,  обговорюватимуть у Черкасах.  19-ого листопада стартували секторальні сесії в рамках розробки Стратегії обласного центру.

Напрямки для проведення Секторальних сесій були напрацьовані Стратегічним комітетом при Черкаській міській раді під час засідань упродовж року.

До участі у заходах запрошуються фахівці у сферах що обговорюватимуться, представники громадських організацій, спеціалісти, досвід яких є цінним під час роботи над Стратегією розвитку міста.

Обговорення на сесії модерують  керівники  проектів Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут «Республіка»  Олександра Скиба  та Віталій Гліжинський (сайт Республіки).  Учасники отримують можливість висловлюватися, дискутувати, відстоювати свої ідеї. Усі ці напрацювання стануть підґрунтям для створення  проекту Стратегії розвитку Черкас. Для цього організатори систематизують матеріали та оцифровують їх.

Після презентації проекту Стратегії розвитку Черкас  її обговорюватимуть у фракціях міської ради та в депутатських групах . Наступний крок –  винесення обговореного проекту Стратегії на розгляд сесії міськради.

В межах «перезавантаження» роботи стратегічного комітету та реалізації покрокового плану дій щодо напрацювання Стратегії Черкас заплановане проведення таких секторальних сесій:

  • 24 листопада з 10.00 до 13.00 – «Безпека. Екологія. Дніпро»
  • 24 листопада з 14.00 до00 –  «Культура. Спорт. Туризм»
  • 26 листопада з 13.00 до 00 – «ЖКГ. Енергоефективність»
  • 26 листопада з 17.00 до 20.00 – «Соціальна сфера. Медицина»
  • Секторальна сесія на тему «Економіка» (дата узгоджується)*
  • Секторальна сесія «Діалог Влада – Громада. Громадські простори» (дата узгоджується)*

blank

Секторальні сесії відбуватимуться в приміщенні Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Байди Вишневецького, 36/1, 3-ій поверх.

*Секторальні сесії «Економіка» та «Діалог. Влада і Громада. Громадські простори» будуть проведені до  2-го грудня. Дати та час організатори повідомлять додатково.

Більше дізнатися про роботу секторальної сесії в галузі  «Освіта. Молодь. Розвиток людського потенціалу» можна тут.

«Архітектура. Планування території. Інфраструктура. Транспорт» – тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *