У Черкасах стартував Європейський тиждень сталої енергії

Офіційне відкриття Тижня сталої енергетики відбулося у сквері «Водограй» поруч із комунальним підприємством «Черкасиводоканал».

Цей захід спрямований на виховання екологічного мислення у населення і, тим самим, збереження навколишнього середовища з природними ресурсами.

До святкування долучилася заступниця міського голови Людмила Бордунос. Вона привітала усіх присутніх та звернулась до дітей із проханням дотримуватись простих, але водночас важливих правил:

«Коли ви чистите зуби – закривайте свої крани. Адже вода нам життєво необхідна й тому вкрай важливо раціонально використовувати цей ресурс. Коли ви виходите з приміщення – вимикайте світло. Спонукайте своїх батьків купляти енергоощадні лампи. Ці прості заходи допоможуть зекономити не тільки кошти, а й зберегти планету для нашого майбутнього та для наступних поколінь».

Упродовж усього заходу у сквері виступали творчі дитячі колективи, які своїми виступами створювали справжню святкову атмосферу. Малеча отримала від організаторів подарунки та мала можливість погратися в різні цікаві ігри.

Наприкінці всі охочі відвідали територію черкаського водоканалу. Працівник підприємства розказав дітлахам про історію розвитку міського водогону, про сучасну його структуру та про важливість раціонального використання такого цінного ресурсу як вода.

Анонс заходів у межах Тижня сталої енергії

5 червня 11.00 – 12.00 – урочисте відкриття Європейського тижня сталої енергетики у м. Черкаси (площа КП «Черкасиводоканал», вулиця Гетьмана Сагайдачного, 12).
6 червня 10.00 – 12.00 – концертна програма на тему «Екологічна мрія» за участю дитячих колективів (площа біля ЦДЮТ, вул. Смілянська, 33).
7 червня 16.00 – 18.00 – інтерактивна гра «Зелений менеджер» (Ambros Hub, вул. Благовісна, 170, 4 поверх).
10 червня 11.00 – 12.00 – «Залізний кінь» – поринь у світ екоквестів для школярів (тролейбусний квест містом до зоопарку).
11 червня 11.00 – 13.00 – науковий пікнік «Кліматичний челендж» (площа Знань, ЧДТУ).
12 червня 16.00 – 18.00 – урочисте закриття Європейського тижня сталої енергетики у м. Черкаси (Долина троянд).

Для довідки:

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді щороку в червні у всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *