У Черкасах танцівники з усієї України змагалися за Кубок голови ОДА (ФОТО)

У Черкасах уже майже два десятиліття поспіль змагаються за Кубок голови Черкаської ОДА. Поборотися за першість з’їжджаються з усієї України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Сімферопль та навіть Луганськ і Донецьк. Усі вони представили на цьогорічному Всеукраїнському фестивалі та змаганні з сучасної хореографії «Весняний вітер» своїх талановитих танцівників, пише видання “ВиЧЕрпно“.

У палаці спорту «Будівельник» учасники змагалися у хореографічних стилях та напрямках таких, як диско, диско-слоу, джаз-фанк, хіп-хоп, хаус, техно, денс-поп, брейк, диско-фрістайл, танцювальне шоу, джаз, модерн, контемпорарі танцівники з усієї України.

– Вже  стало традицією, що танцювальна весна починається саме з Черкас. Започаткувала такі чудові змагання Вікторія Сухенко (тренер зразкового колективу сучасного танцю «Вікторія» — ред.). Нехай цей «весняний вітер» надихає вас на нові починання, на нові зверщення, на нові перемоги, на нові можливості. Адже ні для кого не секрет, що цей фестиваль вже отримав статус всеукраїнського, – відкрив змагання голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

За Кубок голови ОДА вирішили позмагатися такі черкаські команди: «Імпульс» (тренер Людмила Воропай), «Вікторія» (тренер Вікторія Сухенко), «Оріон» (тренер Олена Черкашина), «Експресія» (тренер Вікторія Коваленко), «Princess» (тренер Дарина Терещенко), «RIO-DANCE» (тренер Віолетта Пляшечко ).

— У нас є такі тренери, які живуть цим. Навіть деякі київські тренери, які присутні сьогодні на змаганнях, — це черкащани, які розпочинали саме у нас, а зараз вже вийшли на всеукраїнський рівень, — сказав Юрій Ткаченко.

Самі ж тренери беззаперечно вірять у силу духу своїх вихованців та будь-який результат вважатимуть стимулом ще наполегливіше працювати.

– Ми віримо в наших учасників! Віримо в перемогу! — вірить керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Імпульс» Людмила Воропай.

Кращих із кращих обирало кваліфіковане журі, яке прискіпливо оцінювало кожного танцівника. Переможці отримали почесні грамоти, медалі та нагороди.tanci3tanci7tanci9tancitanci2tanci6

tanci4

Фото “ВиЧЕрпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *