У Черкасах цілодобово ремонтують колектор

По вул. 30-річчя Перемоги продовжуються роботи на головному каналізаційному колекторі. Слюсарі аварійно-відновлювальних робіт п’ятий день поспіль працюють і вдень, і вночі. Планують відремонтувати близько 400 метрів колектора. Про це повідомляє «Суспільне».

Нагадаємо, 5 липня на розі вулиць 30-річчя Перемоги — Сумгаїтська обвалився головний каналізаційний колектор, що призвело до кількаметрового провалля ґрунту. Під час обстеження мереж водовідведення працівники Черкасиводоканалу виявили ще одне провалля. Аварійна ділянка знаходиться на розі вулиць Героїв Майдану – 30-річчя Перемоги. Руйнування трубопроводу відбулося внаслідок значної кількості опадів, яка перенавантажила і так зношені комунікації, що експлуатуються понад 50-ти років.

Слюсарі вже змонтували декілька тимчасових обвідних каналізаційних мереж та встановили насосні агрегати для перекачки стоків, які надходять з південно-західного району, Геронимівки та Оршанця. Завдяки оперативності та фаховості працівників мешканці будинків не відчувають незручностей з водопостачанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *