У Черкасах уперше в Україні діятиме водний патруль

На співбесідах – п’ятому етапі відбору до патрульної поліції кандидатам було запропоновано службу у водному патрулі. Ті, хто погодилися,  пройшли тестування з плавання, пишуть “Вечірні Черкаси”.

– Черкаська область – регіон, де є Кременчуцьке водосховище, стала першою в Україні, де буде діяти водний патруль. Рішення про створення водного патруля з’явилося паралельно з проходженням всіх п’яти етапів за ініціативи начальника ну Нацполіції області. Саме він запропонував набрати 50 осіб до водного патруля. У Міністерстві дали згоду, – зазначив начальник відділу управління кадрового забезпечення ГУ Нацполіції в Черкаській області Іван Давиденко. –Ми перевіряємо вміння людей плавати, фіксуємо результат пропливу 100 м, і ці результати вводимо в базу даних.7e1dc8b9134f1e90b7387fabc1f747cc_L

Мета створення водного патруля: патрулювання в пляжний сезон території та боротьба з браконьєрством.

34-річна Наталія – кандидат до патрульної поліції м. Черкаси. Жінка вже пройшла п’ять етапів відбору. Визнає: це було непросто. На кожному етапі були свої нюанси. Найважчою для жінки стала співбесіда.

Навіть здала нормативи в басейні.

-​ Мене запитали, чи я розглядаю пропозицію стати водним патрульним і я погодилась: чому б не спробувати? Кращий варіант для мене, звичайно, патрулювання вулиць. На запитання, чи розглядаю я як варіант роботу в офісі, я відповіла ні, тому що патрулювання на вулиці – це реальна справа. В офісі я завжди зможу працювати, адже маю вищу економічну освіту. Я – активна людина і вважаю, що повинна робити конкретну роботу – говорить Наталія.

Із запрошених 139 осіб, які виявили бажання проходити службу у водному патрулі, на базі басейну центрального стадіону, прийшли здавати нормативи 128 осіб. Два дні по півтори години черкащани плавали в басейні. Півсотні черкащан буде відібрано за рейтингом. Результати фіксували чотири представники Федерації триатлону Черкаської області.

-​ Всі учасники показують гарний результат. Були кандидати, які сходили з дистанції. Мабуть, сталося це через відсутність гарної фізичної підготовки, десь не розрахували сили. Нормативи абсолютно прийнятні для всіх кандидатів, – зазначив представник департаменту патрульної поліції м. Київ Антон Тимошенко.

Іван Давиденко висловив подяку в організації проходження тестування з плавання керівництву СК «Сокіл» в особі директора Катерини Скриннік та директору Центрального стадіону Володимиру Ковальову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *