У Черкасах відбудеться бізнес-зустріч харчовиків області (АНОНС)

Бізнес-зустріч учасників харчового ринку відбудеться 27 квітня в Черкаській ТПП. Вона об’єднає представників харчопрому, черкаських торговельних мереж та влади. Бізнес-зустріч «Обирай Черкаське!» спрямована на зміцнення позицій підприємств харчової галузі Черкащини в мережі місцевих продовольчих маркетів, створення для учасників зустрічі ділового інформаційного поля для комунікацій, налагодження партнерських відносин, презентації своєї продукції, пошуку потенційних клієнтів тощо, пише “Діловий регіон”.

«Ми не вперше практикуємо проведення таких галузевих бізнес-зустрічей. Вони зарекомендували себе як дуже ефективні, ми отримуємо багато позитивних відгуків. Харчова галузь у нас в області представлена дуже широко, тому, я впевнений, захід буде надзвичайно цікавий і корисний для всіх учасників», – відзначив президент Черкаської ТПП Сергій Першин.

Презентації провідних підприємств харчової промисловості Черкащини відбудуться на зустрічі:  ТОВ АПК “МАЇС”; ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат”;ТОВ “Красногірський олійний завод”;ТОВ “ЧПК”;ПАТ “Звенигородський сироробний комбінат”;ПАТ “ЮРІЯ”;ПП Слободяник (ТМ “Сміляночка”).

Серед учасників бізнес-зустрічі – представники більше 20-ти підприємств харчової та переробної галузей, керівники торгових мереж «Делікат», «Гранд маркет», «Моллі», «Абсолют» , представники ЗМІ.

Початок заходу о 10.00. Реєстрація: 09.00-09.50.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за e-mail org@cci.neocm.com (вказати повну назву підприємства, П.І.Б., посаду, конт. тел. учасника).

Додаткова інформація за телефонами у Черкаській ТПП: 0472 360 860; моб. (097) 749 35 87

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *