У Черкасах відбудуться унікальні «драконячі» змагання

Другий етап Чемпіонату України з Dragon SUP відбудеться у Черкасах уже 6 липня 2019 року (субота). На спеціальних SUP-дошках «Дракон» на водах Дніпра змагатимуться понад 6 команд спортсменів із усієї України. Захід проведуть у межах першого міського SUP-фестивалю, що має на меті об’єднати містян-прихильників здорового способу життя та активного відпочинку. Для цього обіцяють організувати безліч спортивних активностей, розважальних заходів, прогулянок на воді та навіть весілля.
 
Організовують SUP-фест місцева SUP-спільнота та Черкаська обласна федерація SUP-веслування та серфінгу. Вони вже другий рік поспіль розвивають рух із SUP-веслування у Черкасах, проводять безкоштовні навчання та залучають містян до туристичних мандрівок-досліджень різних водних акваторій Черкащини. А нещодавно активісти запровадили і SUP-йогу, що поєднує у собі тренування на дошках та виконання спеціальних асан. Усе  аби жителі міста були здоровими, активними й пізнавали якомога більше красивих природних місць рідного краю.

– SUP-серфінг – це веслування стоячи на спеціальній дошці. Цей спорт набирає все більшої популярності в Україні й заворожує тим, що відкриває перед спортсменом – не лише фізичну міць, а й таємниці природи, її спокою, вчить врівноваженості. До всього, SUP – це більше, ніж спорт. Це стиль життя, який надихає, тому ми хочемо залучити до нього якомога більше містян,  говорить засновник SUP-спільноти та організатор фестивалю Любомир Коломієць.

Окрім змагань, SUP-фестиваль запропонує відвідувачам екскурсійні прогулянки на воді, навчання веслуванню на дошках “Дракон”, слеклайн (ходіння по натягнутій стропі), SUP-йогу, фітнес, крос фіт, флешмоб і фаєр-шоу.

Тож весело, активно, з користю для здоров’я й задля нових відкриттів варто 6 липня 2019 року з 11-00 завітати на пляж «Живчик» у Черкасах на «драконячі» змагання й SUP-фестиваль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *