У Черкасах відбувся дитячий турнір із футболу

Дитячий турнір з футболу «Кубок «Ласки» для U-10 провели днями у Черкасах. Захід організувала благодійна організація «Волонтер Черкащини» під керівництвом Миколи Добровольського.

Це свято, приурочене до Дня захисту дітей, організовують вже традиційно.

У турнірі змагалися 6 команд міста Черкаси, які були поділені на 2 групи. Запекла боротьба точилася в обох із них. Так в групі «А» перемогу святкували юні вихованці Еріка Асцатурова, команда ФШМ «Явір», яка програла перший матч команді вихованців Романа Борових СДЮСШОР «Чайка-1» з рахунком 2-1, потім, вигравши в вихованців Григорія Фощія з рахунком 3-1, лише завдяки різниці забитих та пропущених в плюс 1 гол посіла перше місце в групі.

Другими були СДЮШОР «Чайка-1», які, маючи також як і команда ФШМ «Явір» та команда «Дніпро-80» по 3-ри очки, але різницю забитих та пропущених нуль м’ячів, 3-ми були команда СДЮСШ «Дніпро-80» з 3-ма очками та різницею забитих та пропущених в мінус 1 м’яч.
У другій групі «В» боротьба була не менш запеклою. Тут фаворитом групи стали найбільш юні учасники турніру – команда тренера Євгенія Борисюка СДЮСШОР «Чайка -2010». Саме вони переграли з однаковим рахунком 1-0 команди старших за віком «Фортуну» та СК «Дніпро» та з 6-ма очками посіли перше місце в групі «В».
А от за 2-ге місце прийшлося пробивати 11-ти метрові штрафні удари. Змагалися «Фортуна» та СК «Дніпро». Сильнішими та успішнішими були юні футболісти тренера Олега Гопка, які в серії пенальті перемогли 4-2.
В матчі за 5-6 місце зустрілися команди СДЮСШОР «Фортуна» та команда ДЮСШ «Дніпро-80» Черкаської міськради. З рахунком 2-0 перемогла «Фортуна». У матчі за 3-4 місце зустрілися СДЮСШОР «Чайка-1» та СК-Дніпро, де перемогу з рахунком 1-0 святкували також вихованці СДЮСШОР. Їм дістався кубок «Ласки» за 3-є місце.

А от фінал за 1-2 місце був надто напруженим. Тут зустрілися ФШМ «Явір» та наймолодші учасники турніру СДЮСШОР «Чайка – 2010». Футбольна удача цього разу обрала ФШМ «Явір», вони стали переможцями  турніру.

Всі учасники турніру отримали медалі, 55-ть індивідуальних відзнак від спонсорів турніру та міського голови, трьом першим командам вручили кубки. Також юні спортсмени отримали подарунки: футбольні м’ячі і по ящику морозива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *