У Черкасах відбувся концерт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ у незвичному форматі

10 липня у Черкасах відбувся концерт незвичного формату у виконанні гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Музиканти заспівали просто неба для своїх фанатів, які перебували в автомобілях. Слухати концерт можна було як відкривши вікна, так через радіоприймач авто — він транслювався на особливій частоті. Про це іформує “Вичерно“.

Унікальний для України і Черкас автоконцерт відбувся на території міського аеропорту. Наше місто стало шостим у турі безпечних концертів українського популярного гурту.

«Це було неймовірно! Ми з чоловіком уперше відвідали автоконцерт. Дуже добре, що наші українські виконавці не сидять на місці, а розвиваються, придумують нові безпечні формати вияву своєї творчості для шанувальників», — поділилася своїми емоціями черкащанка.

IMG_1428

Лідер гурту Сергій Танчинець відмітив, що у такому форматі варто проводити концерти і після закінчення карантину.

IMG_1426

Під час виступу у виконанні гурту звучали патріотичні пісні, музиканти висловлювали подяки військовим, добровольцям, волонтерам та усім, хто долучився до створення такої грандіозної події.

e179db7f-241c-4c8d-ab72-b1da08bc94ee

На свято завітав і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом зі своєю дружиною Валерією Бондаренко.

9729cad5-499c-4a4e-b492-5e344b371e41

Також учасники гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» не гаяли час на карантині та почали писати новий альбом. Учора черкасці мали змогу почути нову пісню «Липень», яка ввійде до майбутнього альбому музикантів. Ця романтична та прониклива композиція нікого не залишила байдужим.

Додамо, що концерт відбувся за підтримки турового організатора — Івент-агенції Tikhonov Agency та локального організатора — ГайдаFest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *