У Черкасах відкрили соляну кімнату (ФОТО)

Вчора, 24 лютого, у Черкаській поліклініці №5 відкрили соляну кімнату. Про це “Інфомісту” розповів головний лікар Микола Тарасов. Створили її власними силами поліклініки та за рахунок спонсорської допомоги.

За словами завідувачавідділення фізіотерапії та реабілітації Олександри Чечіль, процедури у соляній кімнаті корисні людям при бронхіті, бронхіальній астмі, гаймориті, а також для профілактики грипу, ГРВІ, рецидивів бронхіту та пневмонії. При лікуванні вегето-судинної дистонії, неврозів, гіпертонії та гіпертонічних хвороб.10339604_789669597832323_2745325246155921480_n

– Ця кімната абсолютно природня, немає ніякої хімії, – говорить пані Олександра. – Це не новий метод лікування, про нього знають багато людей. Окрім того соляна кімната допомагає розслабитись, є зручні шизлонги, люди часто засинають.

Сухий аерозоль хлориду натрію потрапляє в систему дихання і очищає її. У людини підсилюється імунітет, підвищується опірність хворобам і запалень, процес дихання стає легше дихати, зменшується навантаження на серце, поліпшується загальний стан здоров’я. Адже на відміну від медикаментозного лікування галотерапія практично не має побічної дії. Тоді як цей метод довів свою ефективність.

Фото Facebook / Олег Стадник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *