У Черкасах відкрився Центр прилаштування тварин «Добрі руки»

Перший у Черкасах  центр, де кожен мешканець міста та області може безкоштовно взяти здорову тваринку із паспортом та «стартовим пакетом догляду» для свого нового улюбленця, відкрився на базі ветеринарної клініки «Ветта». 

У лікувально-адопційному Центрі «Добрі руки», (відкритому спільно клінікою «Ветта» та благодійним фондом «Життя»), є і дорослі, і маленькі тваринки, яких можна взяти абсолютно безкоштовно – і отримати у подарунок книгу із правильного догляду за тваринкою, мисочку, теплу ковдрочку та корм для свого нового улюбленця. Спеціально до відкриття у Черкасах Центру прилаштування тварин у добрі руки, ці подарунки безкоштовно передав провідний виробник якісних  кормів для домашніх тварин «Роял Канін Україна». А студенти Черкаського державного технологічного університету зібрали майже 400 гривень, на які було закуплено профілактичні і лікувальні засоби для тваринок, що вже знаходяться у Центрі.

Сьогодні у Центрі прилаштування тварин «Добрі руки» уже перебуває біля 30 колишніх вуличних тваринок, забраних волонтерами з вулиць, що пройшли всі обробки,  вакцинацію та стерилізацію, і тепер мають навіть власні паспорти. Прийти і вибрати собі пухнастого улюбленця, отримавши одразу подарунковий набір та експертні поради спеціалістів-ветлікарів можна щодня, з 12.00 до 16.00, за адресою: вул. Нижня Горова, 63\1 (тел. 068 540 3386).

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *