У Черкасах виготовляють фірмові сувеніри (ФОТО)

Дехто вважає, що у Черкас немає туристичного потенціалу, але є містяни, які доводять протилежне. Ігор Єфімов та Олена Окунєва створили чудовий сувенір, який “подорожуватиме” в інші міста та країни, приваблюючи до нас туристів. Творче подружжя створило 12 листівок, на яких зображені архітектурні пам’ятки Черкас, пише сайт in.ck.ua.

Ігор Єфімов– Ми любимо подорожувати і якось, збираючись в Одесу, захотіли привезти людям, які нас запросили, щось символічне з Черкас. Обходили тоді усе, що можна, але не знайшли нічого, що припало би нам до смаку. Тоді задумалися над тим, щоб створити щось таке власноруч. Обирали найбільш впізнавані споруди, наприклад, РАЦС, а також будівлі, куди можна потрапити всередину – Художній музей або музей “Кобзаря”, – поділився Ігор Єфімов, який створив разом з дружиною листівки про Черкаси.

Черкащанам і друзям пари з інших міст креативні листівки сподобалися.

Альона Дрючило– Тепер у мене є майже вся архітектура Черкас на 12-ти листівках. Над трьома із них мені навіть довелося помізкувати, розгадуючи, які будівлі зображені на поштівці. Важко коментувати виконання в плані технічності, але тримати в руках приємно. Одразу відчуваєш, що листівки створені з любов’ю. Дякую творцям Олені Окунєвій та Ігорю Єфімову за роботу та швидку доставку, – каже покупець Альона Дрючило.

Придбати набір із 12 листівок можна за 85 гривень, зв’язавшись із авторами ідеї в соцмережахФото 9 - 12 листівок з архітектурою ЧеркасФото 6 - 12 листівок з архітектурою ЧеркасФото 4 - 12 листівок з архітектурою ЧеркасФото 3 - 12 листівок з архітектурою ЧеркасФото 2 - 12 листівок з архітектурою ЧеркасФото 1 - 12 листівок з архітектурою Черкас


Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *