У Черкасах визначили мецената спортивного року

Під час церемонії “Спортивне сузір’я” визначали кращих спортсменів та тренерів року. Проте на заході відзначили і тих, хто допомагає спортсменам. У номінації «Меценат спортивного року» переможцем став Андрій Більда за постійну підтримку спортсменів, надання фінансової допомоги триатлоністам для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, організацію чемпіонатів та багато іншого. 

Про це пише Національний Олімпійський комітет м. Черкаси. IMG_4957_795x530

Він обійшов двох кандидатів: Володимир Лашкул та Аліна Носенко.

Оскільки Андрій Більда нині перебуває в зоні АТО як солдат Збройних Сил України, його нагороду отримував Олександр Шокал – голова громадської організації «Актив громади Черкас», також меценат, зокрема і спортивної галузі.

– Приємно буде передати цю нагороду Андрієві, – зазначив Олександр Шокал. – Радий, що багато років тому нас із ним звела доля. Він завжди допомагає людям, які того потребують. Його здобутки в меценатстві можна перелічувати годинами. Андрій і мене надихнув своїм прикладом. Я й сам тепер виступаю в ролі мецената, надаю допомогу і спортсменам, і армії.

Нагадаємо, Андрій Більда вже кілька років поспіль номінується та визнається переможцем в номінації «Меценат» різних церемоній та премій.

Фото noc-ch.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *