У Черкасах визначать місця для вигулу собак

У Черкасах визначать місця для вигулу собак. Відповідну петицію підтримали депутати міської ради, – розповів Суспільному один із них Антон Ведула. Про це інформує “Про все”.

Згідно рішення, зробити це має департамент архітектури та містобудування, а муніципальна інспекція й поліція слідкуватимуть, аби тварин вигулювали правильно.

Місця для вигулу собак визначать у Черкасах

Таксу Люсю й чіхуахуа Марфу жителька Черкас Ольга Кравт вигулює на спеціальному майданчику біля свого будинку. Цю територію, розповіла жінка, визначило їхнє ОСББ рік тому. Аби з тваринами гуляли тут, а не по газонах, у їхньому дворі встановили попереджувальні знаки. Але більшість людей, додала жінка, дотримуються правил. Хоча гуляти з песиками на їхньому майданчику незручно. Територія мала, та й для тварин краще трава, а не пісок. Тому Ольга хотіла б, аби у центрі облаштували спеціальні майданчики. А поки їх немає, усюди, де гуляє з Люсею й Марфою, носить пакетики. Їх тримає в окремій коробці.

Місця для вигулу собак визначать у Черкасах

Зараз у Черкасах є два місця дла вигулу собак – у парку “Сосновий бір” і “Хіміків”. У ньому спеціальний майданчик з огорожею створили торік, розповів керівник “Дирекції парків” Андрій Куча. З його слів, їх створили за кошти громадського бюджету, вартість майданчику – 70 тисяч гривень

Місця для вигулу собак визначать у Черкасах

Нині майданчик не працює, його зачинили, – розповіла відвідувачка парку Анастасія Артеменко. З сином Богданом і друзями у парку Хіміків вона гуляє щодня.

Місця для вигулу собак визначать у Черкасах

Один з депутатів, хто підтримав петицію, – Антон Ведула пояснив, що підтримав петицію, бо це питання культури жителів Черкас. Власникам собак, зі слів депутата, немає де вигулювати тварин, і часто вони не прибирають за ними.

Місця для вигулу собак визначать у Черкасах

Згідно з рішенням міськради, місця вигулу тварин має визначити департамент архітектури та містобудування. Головний архітектор Черкас Віталій Чернуха додав: зробити це майже неможливо, бо чинні будівельні норми передбачають: ця територія має бути не ближче, ніж за 40 метрів до житлових будинків.Тому, зі слів чоловіка, слід, аби зоозахисники чи ОСББ проаналізували у яких районах потрібні такі майданчики. А, якщо їх і створюватимуть, то подалі від житлових будинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *