У Черкасах зафіксували рекордно теплу температуру повітря

21 грудня в Черкасах було зафіксовано максимальну температуру повітря в цей день за повоєнний період спостереження. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі ЦГМ в Черкаській області.

Тепла погода на Черкащині утримується. Так 21 грудня було встановлено температурний рекорду, у Черкасах максимальна температура повітря досягала позначки +12°, що є абсолютним максимумом температури на цю дату за повоєнний період спостережень. Попередній максимум температури повітря становив +7,8° і був зафіксований у 1982 році.

За прогнозом синоптиків, атлантичні циклони, що рухаються по північних широтах до кінця робочого тижня збережуть на Черкащині аномальне тепло. Впродовж доби спостерігатиметься позитивна температура повітря: вночі 0 – 5º, вдень 5 – 10º тепла, істотні опади не очікується.

Із 26 грудня і до кінця року із північними вітрами почне надходити арктичне повітря. Але оскільки осередки циклонів розташовуватимуться далеко на півночі, істотні опади не прогнозуються. Температура повітря поступово знижуватиметься: вночі до 5º морозу, вдень близько 0º.

Фото www.volynnews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *