У Черкасах засідатиме молодіжний Європейський парламент

1-3 квітня майже 100 представників активної молоді Черкас та країн Європи візьмуть участь у роботі моделі Європейського парламенту на регіональній сесії ЄМП-Україна, пише “ГромЧе“.

Команда досвідчених модераторів парламентських комітетів з Боснії та Герцеговини, Німеччини, Грузії, Туреччини та України під керівництвом президетна сесії  Ольги Швець (Україна) допомагатиме молодим черкащанам в  ознайомленні з діяльністю Європейського парламенту та розробці  комплексних рішень проблем сучасної Європи діловою англійською мовою.

Сесія почнеться 1 квітня о 11:00. У перший день на делегатів чекатиме тимбілдинг, під час  якого учасники познайомляться з діяльністю організації «Європейський молодіжний парламент – Україна» та учасниками свого комітету. 2 квітня кожен з п’яти комітетів працюватиме над написаннім резолюцій, яку будуть представлені у нелділю 3 квітня. Дебати відбудуться під час генеральної асамблеї  у актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації і розпочнуться о 10-00.

Молодіжний Європарламент також завітає до Луцька, Сум та Одеси. Щоб долучитися до регіональних сесій ЄМП-Україна у Черкасах учасники мають заповнити аплікаційну форму за цим посиланням. Дедлайн на подачу аплікаційних форм 15 березня.

Фото “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *