У Черкасах зміниться тариф на воду

Починаючи з 23 травня 2019 року комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради подано до НКРЕКП розрахунки тарифів на комунальні послуги на 2020 рік. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Тижнем раніше на виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підприємством проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях наступних питань:

І. Відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік.

ІІ. Відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях питання щодо необхідності схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік.

ІІІ. Відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *