У черкащан є два місяці, щоб сплатити податок на нерухомість

Протягом двох місяців черкащани повинні сплатити податок на нерухомість за минулий рік, інформує ГУ ДФС в Черкаській області.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податків з зазначенням відповідних платіжних реквізитів органи ГУ ДФС в Черкаській області надіслали до 1 липня за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) фізичної особи – платника податку на нерухоме майно, земельного та транспортного податку.

– На сьогодні фізичні особи – власники оподатковуваної нерухомості, земельної ділянки та транспорту продовжують отримувати податкові повідомлення-рішення про сплату відповідних податків. Термін сплати податку, зазначеного у такому рішенні – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. За несплату податкового зобов’язання протягом 60 днів з дня отримання (вручення) податкового повідомлення-рішення, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 Податкового кодексу України, – попередили в прес-службі ГУ ДФС в Черкаській області.

Якщо фізична особа не згодна з обрахунками податку і має документи про право на пільги та ін., їй слід негайно після отримання повідомлення–рішення звернутись з такими документами та відповідною заявою до місцевої державної податкової інспекції. У податковій кажуть, що наразі таких відвідувачів побільшало.

Фото www.if.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *