У черкаській бібліотеці відкрили сезон літніх акцій

7 червня пройшло відкриття сезону літніх акцій “Книга збирає друзів!” у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки.

Інформує “Прес-центр”.

Бо хіба можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Вуличну акцію проводили головний бібліотекар відділу обслуговування читачів Кудь Яніна та бібліотекар читального залу Гаврилюк Лариса та мала на меті залучення до бібліотеки нових читачів, посилення ролі читання в житті молоді та юнацтва, особливо в літні дні.

Гостями та учасниками заходу були відома черкаська письменниця Світлана Горбань, українська письменниця Тетяна Брукс, яка подарувала свою останню книгу “Бережіть янголів своїх”, вихованці школи бойового гопака “Лицарі сонця” під керівництвом Олександра Проценка, талановиті учні музичної шкіли №3, учасники мовного табору при спеціалізованій школі №3 та користувачі нашої бібліотеки.

На учасників заходу чекало багато цікавого: книжковий пікнік, спілкування з письменниками, чудові музичні номери у виконанні Мельниченко Поліни, Женжеруха Андрія, Лизогуба Дениса, літературні ігри та конкурси з призами, рекомендаційні шпаргалки “Читач сказав “Браво” та “Що читати влітку”. яскравий виступ вихованців школи бойового гопака “Лицарі сонця”, а також солодке частування.

Фото http://pres-centr.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *