У черкаській податковій назвали найбільш запитувані послуги

Серед адміністративних послуг найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яких станом на 1 грудня цього року надано 10881, повідомляє “Інфоміст”.

– 159 громадян відмовилися від реєстраційного номеру, про що до їх паспортів була внесена відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, – зазначив Олександр Коваленко, в.о. начальника Державної податкової інспекції у місті Черкаси.

Фахівцями Центру обслуговування платників протягом січня-листопада п.р. видано, зокрема, 3186  витягів з реєстру  платників єдиного податку, зареєстровано 2384 книг обліку доходів  книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, зареєстровано 2340 платників єдиного податку, видано 2002 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, зареєстровано 477 реєстраторів розрахункових операцій, 3926 книг обліку розрахункових операцій та 92 розрахункові книги. Видано 94 довідок про сплату податку на доходи фізичних осіб платникам-резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та 172 довідок – про підтвердження статусу податкового резидента України.

Загалом, з початку року платники отримали 33767 адміністративних послуг.

Фото eveningkiev.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *