У “Черкаського Дніпра” буде нова назва та емблема

Учора в Черкасах відбулася прес-конференція футбольного клубу “Черкаський Дніпро”. Мова йшла про пошуки вирішення проблем із фінансовими труднощами команди, про нову назву та емблему для ФК, повідомляє “Вичерпно”.

Нагадаємо, що у 2017 році Володимир Лашкул склав із себе повноваження Президента клубу за станом здоров’я. Саме із цього моменту у футбольному клубі почалися фінансові проблеми, а наслідком цього стало оновлення складу гравців та тренерського апарату.

Та не зважаючи на ту кількість проблем, адміністрацією клубу були вжиті всі заходи, аби підготувати команду до подальших ігор, а власне тренерському складу вдалося сформувати команду із молодих гравців. Керівництвом клубу було максимально мінімізовано витрати ФК, але навіть при цьому з травня поточного року по сьогоднішній день на утримання команди пішло понад 5 мільйонів гривень. Більшу частину цих коштів надав команді Володимир Лашкул, про це на початку прес-конференції повідомив  генеральний директор клубу Сергій Білоусов.

– Нагадаю, що попередньо була сформована робоча група зі створення муніципального клубу, але зараз ні конкретних дій, ні результатів немає. Та ми все одно залишаємося оптимістами і сподіваємося, що за допомогою владних структур, представників бізнесу й спонсорів ми вийдемо із цієї ситуації на новий рівень черкаського футболу, — зазначив пан Сергій.

Отож, на прес-конференції шукали та обговорювали шляхи вирішення проблем футбольної команди. У першу чергу, було презентовано проект програми дій по забезпеченню повернення до групи лідерів і ліги ПФЛ України команди майстрів “Черкаський Дніпро” та створення і подальшого розвитку об’єднаного футбольного клубу територіальних громад Черкащини “Черкаський Дніпро” & “Зоря — Академія Білозір’я”. Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю “Футбольний клуб “Черкаський Дніпро” Сергій Богуславець зазначив, що у програмі поданий кошторис, який забезпечить виступ команди в Чемпіонаті України серед гравців першої ліги сезону 2017-2018 років.

Також пан Сергій повідомив, що зараз клуб розглядає можливий варіант зміни назви ФК “Черкаський Дніпро” на ФК територіальних громад Черкащини “Черкаський Дніпро” & “Зоря — Академія Білозір’я”. Нова назва клубу передбачає створення чіткої піраміди з декількох команд, а саме: ФК “Черкаський Дніпро” (Перша ліга), “Черкаський Дніпро” Академія U-19 (учасник Чемпіонату ДЮФЛ України), «Зоря — Академія Білозір’я» (учасник Чемпіонату області серед аматорів), молодіжні команди Академії футболу U-17, U-19.

– Назва клубу буде відображати об’єднання двох команд, громади міста Черкаси та об’єднаної територіальної громади Білозір’я. Таким чином, ми хочемо налагодити відносити із громадами та районами, щоб юридичні особи приймали участь у підтримці, зокрема й фінансовій, футбольного клубу. Чому така довга назва? По-перше, мова йде не тільки про те, що команда знаходиться в товаристві. Ми намагалися знайти таку назву, яка вказувала б на діяльність клубу, а також хотіли показати, що команда “Черкаський Дніпро” — це не лише одна команда, а й команда «Зоря-Білозір’я», адже гравці “Черкаського Дніпра” виросли із цього клубу, — відмітив пан Сергій.

Щодо цього питання, то слід відмітити, що наразі триває голосування і думки стосовно назви розділилися. Питання залишається відкритим.

Ще одне питання, яке розглядали під час прес-конференції, стосувалося емблеми ФК. За словами адміністрації клубу, нова емблема вбере в себе дати заснування ФК “Черкаський Дніпро” та ФК “Зоря-Білозір’я”, а саме 1995 та 1965 рр. та відповідно елементи емблем “Черкаського Дніпра (кораблик з козаком) і “Зорі” сусіднього Білозір’я (стерлядь з лілією). Наразі є два варіанти емблеми, за які теж триває голосування.

Також на прес-конференції спікери порушили питання і щодо підсилення команди сильнішими гравцями, зокрема, мова зайшла про повернення у склад команди колишніх гравців. Проте із цим питанням теж є деякі труднощі.

– Одна справа переговорити із футболістами, дізнатися їх думки, а інша — це запросити їх до нашого клубу. Зрозуміло, що повернути гравців назад, зважаючи на нинішню фінансову ситуацію, є неможливим. Але щоб справді вибратися із тієї ситуації, в якій зараз знаходиться клуб, то варто запрошувати більш професійних гравців. Тому не є виключенням повернення когось із гравців. Щоб це зробити, треба вирішити багато питань, зокрема, фінансове, — відмітив під час свого виступу  Олександр Кирилюк, спортивний директор Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро».

Також пан Олександр зауважив, що окрім того, що треба підсилювати команду сильними гравцями, варто ще зберегти ту команду, яка є, адже нинішніх гравців уже почали запрошувати до інших футбольних клубів.

У свою чергу, постало питання і про те, чи справді потрібна футбольна команда місту і чи готові спонсори, представники влади і бізнесмени допомагати команді знову вийти на той рівень, який вона мала.

Та не зважаючи на всі труднощі команда функціонує, а її представники роблять усе, аби зберегти рівень Першої ліги.

– Ми робимо все, аби команда зберегла рівень Першої ліги. Будемо вірити, що реорганізація футбольного клубу, його нова назва та емблема, а також зміна керівництва зможуть у майбутньому стати запорукою успішності єдиного професійного футбольного клубу Черкащини, — відмітив Сергій Богуславець.

Фото Вичерпно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *